Muud tarvikud

UV desinfitseerimislambid

Medivari valikus on nii kinnised õhusterilisaatorid kui ka lahtised ratastel UV-tornid ja seina/lae lambid. Meie poolt sisse hingatava õhu kvaliteet, joodava vee ja pindade puhtus, mõjutavad oluliselt meie tervislikku seisundit. Meil kõigil on oht kokku puutuda erinevate viirustega ja ühtlasi oleme ohuallikaks teistele, sest olles haigusetekitajaga kokku puutunud, levitame haiguseid ka ise! Meie UV-C lambid ei ravi inimesi, küll aga desinfitseerivad õhu ja pinnad, millega me kokku puutume, vähendades seeläbi oluliselt viiruste levimise ja haigestumise riski. UV-C kiirgust on kasutatud vee, õhu ja pindade desinfitseerimiseks üle 40 aasta. UV-C kiirguse efektiivsust desinfitseerimisel on katsetatud väga paljude bakterite ja viiruste peal. Laboratoorsetel uuringutel hävitas UV-C kiirgus 99% SARS-CoV-2 DNA-st vaid 6 sekundi jooksul, muutes selle inaktiivseks. Läbiviidud uuring tõestab, et UV-C tehnoloogia on väga oluline osa meie elu ja töökeskkonna puhtamaks ja ohutumaks muutmisel. Küsi endale sobiv lahendus kasutades päringuvormi, kirjutades info@medivar.eu või telefonil 5565 8670.

ProPulse kõrvaloputus süsteem

·         Uus ProPulse® kõrvaloputus süsteem on kõige mugavam, ohutum ja tõhusam kõrvade loputussüsteem, mis on mõeldud kõrvakanalite loputamiseks kõrvavahast, keratiinist ja võõrkehadest.

 

·         ProPulse® on ohutum ja valutum alternatiiv traditsioonilisele käsitsi kasutatavale kõrvasüstikule.

 

·         Selle muutuva rõhu süsteem annab pulseeritud veejoa, mis on kergesti kontrollitav, mistõttu saab seda kasutada tundliku tümpanummaskesta puhul.

 

·         Komplektis on 100 ühekordselt kasutatavat QrX™ otsikut, mis on mõeldud selleks, et vähendada ristnakkuse ohtu patsientide vahel ja säilitada kõrgeim hügieenitase.

 

·         ProPulse® on hõlpsasti juhitav jalalülitiga, mis võimaldab arstile täielikku käed-vabadust.

 

·         ProPulse®i kompaktne suurus võimaldab seda kaasaskantavana kasutada, mistõttu sobib see ideaalselt koduvisiidiks.

 

·         ProPulse® on lla-klassi meditsiiniseade. Valmistatud Ühendkuningriigis. CE-sertifikaat.

Krüoteraapia balloonid (N2O)

Medivar pakub täiteballoone (N2O) CryoAlfa krüoteraapia seadmele (aparaadiga tutvumiseks vajutage SIIA). Balloone on võimalik tellida nii ühe- kui mitmekaupa ning kuna tegemist on laokaubaga suudame pakkuda ka kiiret tarnet. Ühest balloonist jätkub keskmiselt 15-20 krüoteraapia protseduuri teostamiseks (olenevalt haiguskoldest ning kasutatava gaasi mahust).


Balloonide tellimiseks palume tellimus esitada telefoni- või e-maili vahendusel. Kõikide küsimuste osas oleme suurima heameelega valmis abistama kui annate meile sellest teada vajutades nuppu "Saada päring".

Meditsiinilised geelid

Medivari tootevalikus on meditsiinilised geelid (protseduuride teostamiseks) mis on sobilikud kasutamaks näiteks EKG aparatuuriga, füsioteraapia-, ultraheli- ning KTG seadmetega.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.