Protseduurivalgustid

Dermlite dermatoskoop

Dermlite on maailma enim müüdud dermatoskoopide tootja USA-st. 
  • DermLite ja nahavähi varajane avastamine DermLite seadmete sari võimaldab treenitud silmal varakult avastada nahavähki ja muud tüüpi nahahaigusi. Iga DermLite sisaldab suurendusobjektiivi, valgusdioodi (LED) valgustust ja enamikul neist on pimestamise vähendamiseks polariseerivad filtrid. Need polariseerivad filtrid välistavad vajaduse nahakontakti ja vajalike vedelike järele, võimaldades palju kiiremat ja mugavamat uurimist.
  • DermLite on kaasaskantav. Erinevalt enamikust teistest nahakahjustuste diagnoosimiseks mõeldud seadmetest on DermLite loodud piisavalt väikeseks, et saaksite selle hõlpsasti kõikjale kaasa võtta.
  • Dermtest ja Dermlite koostöö Meie koostööpartner dermatoskoopia digitaliseerimises ja telemeditsiinistes lahendustes on Dermtest OÜ (www.dermtest.com)

UV desinfitseerimislambid

Medivari valikus on nii kinnised õhusterilisaatorid kui ka lahtised ratastel UV-tornid ja seina/lae lambid. Meie poolt sisse hingatava õhu kvaliteet, joodava vee ja pindade puhtus, mõjutavad oluliselt meie tervislikku seisundit. Meil kõigil on oht kokku puutuda erinevate viirustega ja ühtlasi oleme ohuallikaks teistele, sest olles haigusetekitajaga kokku puutunud, levitame haiguseid ka ise! Meie UV-C lambid ei ravi inimesi, küll aga desinfitseerivad õhu ja pinnad, millega me kokku puutume, vähendades seeläbi oluliselt viiruste levimise ja haigestumise riski. UV-C kiirgust on kasutatud vee, õhu ja pindade desinfitseerimiseks üle 40 aasta. UV-C kiirguse efektiivsust desinfitseerimisel on katsetatud väga paljude bakterite ja viiruste peal. Laboratoorsetel uuringutel hävitas UV-C kiirgus 99% SARS-CoV-2 DNA-st vaid 6 sekundi jooksul, muutes selle inaktiivseks. Läbiviidud uuring tõestab, et UV-C tehnoloogia on väga oluline osa meie elu ja töökeskkonna puhtamaks ja ohutumaks muutmisel. Küsi endale sobiv lahendus kasutades päringuvormi, kirjutades info@medivar.eu või telefonil 5565 8670.

Mobiilsed protseduurivalgustid

Medivari tootevalikus on mitmeid erinevate tootjate poolt valmistatud mobiilseid protseduurivalgusteid. Saame pakkuda erineva võimsuse ning erineva tehnoloogiaga lampe mis võimaldavad teostada lihtsamaid protseduure ning leiame sobivad mudelid ka tugevamat valgusvõimsust vajavate protseduuride jaoks.


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.

Lae- ja seinakinnitusega protseduurivalgustid

Medivar pakub kolme erineva toota lae- ning seinakinnitusega protseduurivalgusteid. Valgustid on erineva võimsuse ning funktsionaalsusega, valikus on esindatud nii LED kui ka halogeenpirniga varustatud mudelid. Lae- ning seinakinnitusega valgustite valimisel määrab väga suuresti valikuvõimaluse ka ruumi iseärasused (lae kõrgus, elektrijuhtmestiku olemasolu, erinevad karniisid, ruumi suurus, jne). Meie abivalmis müügiesindaja on suurima heameelega valmis Teid õige valiku osas aitama!


Sobiva toote leidmiseks palume meiega ühendust võtta vajutades nupule "Saada päring" ning vastame Teile esimesel võimalusel.